Tegevused

Töömalev

By aprill 4, 2023 mai 4th, 2023 One Comment

Maleva avalaager: 03.06-04.06

Vallavahetus: 19.06 – 30.06

Välisvahetus Pivarootsis: 14.08 – 18.08

Töömalevasse registreerimine algab juba 7. aprillil. Juhul kui QR-kood ei toimi, siis kandideerimislink on siin.

 

Saue Noortekeskus on korraldanud suvist Saue Noorte Töömalevat juba üle kahekümne aasta. Pika ajalooga töömalevas on saanud oma esmase töökogemuse tuhanded piirkonna noored. 2016. aastal pälvis Saue Noorte Töömalev parima Eesti maleva tunnustuse Haridus- ja Teadusministeeriumilt.

Saue Noorte Töömaleva peamine eesmärk on anda töökogemus võimalikult paljudele kohalikele noortele ja tutvustada neile erinevaid töökohti Saue vallas. Töömalevas tutvuvad noored erinevate elukutsete ja töökeskkondadega. Lisaks õpivad loodetavasti väärtustama töö tegemise olulisust ja vajalikkust. Samuti võimaldab töömalevas osalemine noorel kasulikult sisustada oma vaba aega ja luua uusi tutvusi. 2018. aastal laienes Saue Noorte Töömalev Laagrisse. 2019. aastal aga veelgi, pakkudes tööd noortele üle kogu Saue valla – Saue linnas, Laagris, Riisiperes, Turbas ja Kernus. 2021. aastal ületas noorte malevlaste arv juba 180 piiri.

Tänu töömalevas osalemisele on noortel võimalus kogeda päris õiget tööle kandideerimise protsessi, alates CV ja motivatsioonikirja kirjutamisest ning esitamisest, tööintervjuul osalemisest kuni töölepingu sõlmimise ning tööohutusealase koolituseni välja.

One Comment

 • Robin Markus Loos ütleb:

  Tere!
  Soovin osaleda 2023 Laagri töömalevas.
  Kuhu ma peaksin saatma CV ja motivatsioonikirja jne.

  Parimate soovidega,

  Robin

Leave a Reply