Saue Noortekeskus on koht, kuhu on oodatud kõik noored veetma oma vaba aega.

Siin on võimalus hubases ja turvalises keskkonnas suhelda sõpradega, mängida erinevaid populaarseid mänge, hankida vajalikku infot ning saada abi ja nõu noortejuhtidelt. Noortekeskuses saab sisustada oma vaba aega endale meelepärasel viisil, võtta osa avatud huviringidest või muudest organiseeritud tegevustest.

Noortekeskuse I korrusel on suur avatud ruum, mis on sisustatud erinevate põnevate mängudega – piljard, õhuhoki, lauatennis, playstation, lauamängud, lauajalgpall jpm. Maja suures saalis asuvad lisaks ka kaks uhket ronimisseina. II korruse ruumides toimuvad erinevad huviringid, töötoad ja üritused.

Noortekeskuse võimalused ei piirdu ainult siseruumidega. Soojade ilmade saabudes on noortel võimalus laenutada endale tõukeratas koos kiivri ning kaitsmetega ja minna sõitma noortekeskuse tagahoovis asuvasse piirkonna suurimasse skateparki. Lisaks matkame aastaringi, korraldame erinevaid ekskursioone, laagreid ja palju muud põnevat.

Ootame Teid külla!

Teemapäevad

Teemapäevadel toimuvad avatud tegevused kõikidele huvilistele.

Need ei vaja eelnevat registreerimist ja on noortele tasuta.

Teemapäevad toimuvad ajavahemikul september – mai.

Avatud savituba

Esmaspäeval 15:00

Avatud köök

Teisipäeval 15:00

Avatud kunsti- ja käsitöö tuba

Neljapäeval 15:00

Filmiõhtu

Reedel 15.00

Saue Noortekeskuse tasulised huviringid

Huviringi registreerumiseks: https://piksel.ee/arno/saue/

Kunstiring

20€/kuus

Kolmapäeval 16:00

Juhendab Monika Liiv

liivmonika@gmail.com

5043382

Matkaring

20€/kuus

Kord kuus nädalavahetusel

Juhendab Üllar Põld

ullar.pold@gmail.com

51939322

Käsitööring

20€/kuus

Teisipäeval 16:00

Juhendab Milena Gamzina

milena.gamzina@gmail.com

Koostööpartnerite tasulised huviringid

SaChe Tantsutüdrukud

Kontakt:

sache.tantsutudrukud@gmail.com

Hobipinks

Kontakt: hobipinks@gmail.com

JJ-Sreet

Kontakt: birgitk@jjstreet.ee

Mängukool

Kontakt: info@mangukool.ee
www.mangukool.ee

Ruumid

Saue Noortekeskuse ruume on võimalik väljaspool noortekeskuse põhitegevuste aega rentida sünnipäevadeks, koosolekuteks, treeninguteks ja muidu toredateks kohtumisteks.

Lastele ja noortele vanuses kuni 19 eluaastat k.a. suunatud huvi- ja sporditegevusteks rakendatakse hindadele soodustust 50%.
Rahvakultuuri harrastamiseks rakendatakse hindadele soodustust 100%.

Lisainfo saamiseks ja broneerimiseks võtke ühendust aadressil: info@sauenoortekeskus.ee

Hinnakiri (hind 60 minuti kohta)

I korrus

  • Saal (koos pesemisvõimalusega): 30€/h, 200€/päev
  • Plats (TV-ruum, puhkeruum ja köök): 25€/h
  • Saal+Plats: 40€/h, 270€/päev
Hinnakiri (hind 60 minuti kohta)

II korrus

  • Auditootrium, aeroobikasaal: 20€/h, 135€/päev
  • Kunstiklass: 15€
  • Käsitööklass: 15€
  • Kunstiklass+käsitööklass: 20€
  • II korruse lastetuba: 15€

Laagrid

Saue Noortekeskus ei unusta oma noori ka suvel.

Meil on välja kujunenud kaks traditsioonilist suvelaagrit: Saue Noortekeskuses toimuv linnalaager on suunatud 7-14 aastastele lastele ning pika ajalooga kunstilaagrisse Lastekaitse Liidu Õppe- ja Puhkekeskusesse Pivarootsis ootame 8-18 aastaseid noori. Mõlemas laagris saab sõpradega mõnusalt aega veeta, tegeleda kunsti ja spordiga ning nautida Eestimaa suverõõme.

Linnalaager 2023 toimub 26.06 – 30.06 ja maksab 120 eurot.

Kunstilaager 2023 toimub 03.07 – 09.07 ja maksab 260 eurot.

Registreerimine: https://piksel.ee/arno/saue/

Töömalev

TÖÖMALEV 2023:

Maleva avalaager: 03.06-04.06

Vallavahetus: 19.06 – 30.06

Välisvahetus Pivarootsis: 14.08 – 18.08

Töömalevasse registreerimine algab juba 7. aprillil. Kandideerimislingi leiab uudiste rubriigist “Töömaleva” postituse alt.

Saue Noortekeskus on korraldanud suvist Saue Noorte Töömalevat juba üle kahekümne aasta. Pika ajalooga töömalevas on saanud oma esmase töökogemuse tuhanded piirkonna noored. 2016. aastal pälvis Saue Noorte Töömalev parima Eesti maleva tunnustuse Haridus- ja Teadusministeeriumilt.

Saue Noorte Töömaleva peamine eesmärk on anda töökogemus võimalikult paljudele kohalikele noortele ja tutvustada neile erinevaid töökohti Saue vallas. Töömalevas tutvuvad noored erinevate elukutsete ja töökeskkondadega. Lisaks õpivad loodetavasti väärtustama töö tegemise olulisust ja vajalikkust. Samuti võimaldab töömalevas osalemine noorel kasulikult sisustada oma vaba aega ja luua uusi tutvusi. 2018. aastal laienes Saue Noorte Töömalev Laagrisse. 2019. aastal aga veelgi, pakkudes tööd noortele üle kogu Saue valla – Saue linnas, Laagris, Riisiperes, Turbas ja Kernus. 2021. aastal ületas noorte malevlaste arv juba 180 piiri.

Tänu töömalevas osalemisele on noortel võimalus kogeda päris õiget tööle kandideerimise protsessi, alates CV ja motivatsioonikirja kirjutamisest ning esitamisest, tööintervjuul osalemisest kuni töölepingu sõlmimise ning tööohutusealase koolituseni välja.

Noortealgatuse Fond

NAF ehk Noortealgatuste Fond on Saue Noortekeskuse poolt noortele loodud võimalus midagi ise ära teha.
Kui Sul on mõni hea idee – soovid korraldada midagi toredat teistele noortele või teha midagi head oma kogukonnas, siis võta sõbrad kampa ja pange taotlus teele.

Taotlusi võtame vastu aastaringselt. Enne taotluse esitamist tutvu NAFi juhendiga, mille leiad allpoolt failidest ja/või uuri lisainfot aadressil info@sauenoortekeskus.ee.

Juhend

Taotlusvorm

Aruandlusvorm

Tule vabatahtlikuks

Kui Sa oled vähemalt 16 aastat vana ja tahaksid anda oma panuse noortekeskuse tegemistesse, aidata meil ellu viia erinevaid sündmuseid ning olla nõu ja jõuga abiks, siis tule meile vabatahtlikuks!
Rohkem infot: info@sauenoortekeskus.ee