Saue Noortekeskuse meeskond

Meie seas on kogenud alpiniste, õppinud noorsootöötajaid, kunstnikke, keraamikuid, õmblejaid, tantsijaid, majutusteenindajaid, juristiabisid, projektijuhte, näitlejaid…

Üks on aga meil kõigil ühine – oleme kutsetunnistusega noorsootöötajad ja teeme oma tööd pühendumusega, luues Saue valla noortele erinevaid eneseteostusvõimalusi!

Kristi Paas, juhataja

kristi@sauenoortekeskus.ee, +372 5391 1611

Üllar Põld, noortejuht Sauel

ullar.pold@gmail.com

Monika Liiv, noortejuht Sauel

liivmonika@gmail.com

Lisette Lillemäe, noortejuht Laagris

lisettelillemae@gmail.com

Tiina-Riin Uulma, projektijuht

tiina.riin.uulma@sauenoortekeskus.ee

Maris Lindmann, noortejuht Sauel

maris0505@live.com

Anita Aboltõn, noortejuht Riisiperes

anita.abolt@gmail.com

Peili Rau, noortejuht Turbas

peili.rau91@gmail.com

Markus Pärn, noortejuht Sauel

markus.prn@gmail.com

Andre Kaljumäe, noortejuht Sauel

Lapsehoolduspuhkusel

Reelika Roop, noortejuht Haibas

reelika.roop.97@gmail.com

Karini Kenzap, noortejuht Riisiperes

Lapsehoolduspuhkusel

Anni Habakuk, noortejuht Riisiperes

anni.habakuk@sauenoortekeskus.ee

Liina Luberg, noortejuht Sauel

lyynal@gmail.com