Saue Noortekeskuse meeskond

Meie seas on kogenud alpiniste, DJ-sid, kunstnikke, muusikaterapeute, psühholooge ja näitlejaid. Üks on aga meil kõigil ühine – oleme kutsetunnistusega noorsootöötajad ja teeme oma tööd pühendumusega, luues Saue valla noortele erinevaid eneseteostusvõimalusi!

Kristi Paas, juhataja

kristi@sauenoortekeskus.ee, +372 5391 1611

Lii Haabma, projektijuht

lii@sauenoortekeskus.ee

Monika Liiv, noortejuht

liivmonika@gmail.com

Üllar Põld, noortejuht

ullar.pold@gmail.com

Rene Kolon, noortejuht

rene.kolon@gmail.com

Kaarel Kiviloo, noortejuht

kaarel.kiviloo@gmail.com

Laura Pley, noortejuht

laura.pley@gmail.com

Eveliis Samberk, noortejuht

esamberk@gmail.com

Ester-Silva Erikson, noortejuht

ester.erikson@live.com

Epp Teekivi, noortejuht (Haiba)

epp.teekivi@gmail.com

Annika Soolaid, noortejuht (Riisipere/Turba)

annikasoolaid@gmail.com