Saue Noortekeskuses toimus pressikonverents. Põhjus – noorte edukas esinemine Eesti meistrivõistlustel Matkatehnikas. Saue NK-d esindas kolm võistkonda. Võitsime esikohad mõlemas vanuserühmas. 10-13 aastaste esikoht: kapten Madli-Jette Käärik, liikmed Rein Jõgisman ja Uko Nõulik. 14-16 aastaste esikoht: kapten Kert Kõrvas, liikmed Markos Michelson ja Kristjan Heinloo. Lisaks veel kolmas koht: kapten Liina Jaanus, liikmed Robin Mitt ja Otto-Markus Veskimägi. Kokku osales 17 võistkonda.

Pressikonverentsi alguses õnnitles ja andis noortele üle kingitused Saue valla abivallavanem Andres Kaarmann. Noored said kiita, et nad oma vabal ajal tegelevad millegagi põhjalikult ja süvenemisega.

Järgnes Harjutus iseseisvaks eluks ehk  „ajakirjanike“ küsimustele vastamine. Analüüsiti ohutuse tagamist, räägiti varustusest ning õppimise ja sportimise ühildamise võimalustest. Pressikonverentsi lõpus lugesid võistkondade kaptenid ette ühisavalduse: Täname kõiki fänne ja lapsevanemaid. Täname abi eest Saue Noortekeskust ja Saue Vallavalitsust. Aitäh sponsoritele MTÜ Telk, firma Karabiin ja AS Elukindlustus.

Noortekeskus pakkus pitsat, emad-isad katsid magusalaua ja taustaks sai vaadata võistluse videosid.

Treeningud jätkuvad Matkaringis juba septembris.