Tegevused

Uuel hooajal uue hooga!

By september 22, 2023 No Comments

Eelmisel hooajal (2022/23) alustasime Triin Trampärki eestvedamisel põneva podcastiga “Life Tips”, kus käisid külas erinevad lauljad ja vaimse tervise eksperdid. Meie eesmärk on anda võimalus kuulda erinevate professionaalide nõuandeid selle kohta, kuidas elus paremini hakkama saada. Tahame julgustada noori oma mõtteid ja arvamusi jagama avatult nii positiivsetel kui ka negatiivsetel teemadel vesteldes. Aasta lõpus hakkasime otsima uusi liikmeid meie meeskonda ning oleme nüüd kahe noore võrra rikkamad!

Lubage tutvustada Nelly-t ja Laurat.

Nelly on 15-aastane noor, kellele meeldib klaverimäng, teatrikool ning jõusaal. Ta on korraldanud erinevaid kooliüritusi ja armastab näitlemist.

Laura on 27-aastane, kellel on töökogemus erinevates assistendi positsioonides ning ta on ka fotograaf ja turundaja.

Nende kahe noorega koostöös on Saue Noortekeskuse podcastil ilmunud mitmeid uusi osi, mida saate julgelt kuulata ja vaadata. Suvi saabus kiiresti ning meie esimene hooaeg jõudis lõpule. Enne suvepuhkusele minekut vaatasime meeskonnaga tagasi möödunud hooajale ja tegime plaane tulevikuks, et jätkata meie podcasti sarja.

Lühike tagasivaade lõppenud hooajale:

Triin: “Lõppenud hooaeg oli meile kõigile uus ja tõi kaasa erinevaid väljakutseid, kuid me suutsime luua suurepärase tiimi ja salvestada põnevaid episoodi, mida meenutada ja millest õppida.”

Markus: “Üldiselt võime olla esimese hooajaga rahul.”

Augustis kogunesime, et arutada plaane uue hooaja jaoks. Võin teile kinnitada, et uus hooaeg tuleb veelgi parem ja huvitavam! Oleme planeerinud erinevatest valdkondadest ja elualadelt palju põnevaid külalisi. Aga enne, kui hakkame uut hooaega ette valmistama, küsin viimase küsimuse:

Mida te ootate uuel hooajal?

Nelly: “Ootan uusi ja põnevaid külalisi ning palju rõõmu :)”

Laura: “Loomulikult ootan huvitavaid saatekülalisi ja sisu, mis annab mõtlemisainet.”

Siit tuleb meie üleskutse kõigile võimalikele külalistele ja esinejatele, kes soovivad meiega jagada oma kogemusi ja saavutusi:

võtke meiega ühendust! [IG: lifetips_podcast-iga või saada meil: markus.parn@sauenoortekeskus.ee]

Oleme põnevil uue hooaja ees ning loodame, et teiegi!

Jääge meiega ja kuulake “Life Tips” podcasti, sest meil on palju põnevat varuks.

 

Markus Pärn

Saue Noortekeskuse noortejuht

Leave a Reply