Alanud on kandideerimine Saue Valla Noortemalevasse 2021.

Malevasse ootame noori alates 13. eluaastast.

Ajakava:

APRILL: registreerumine malevasse (01.04-30.04.2021 kell 23:59)

MAI: tööseadusandluse teemaline infopäev (kuupäev selgumisel)

JUUNI: töölepingute sõlmimine (07.06-11.06.2021)

 TÄHTIS!

Sel aastal toimub 28. juunil 2021 kõikidele malevlastele Vanamõisa Vabaõhukeskuses ühine avapäev. Toimuvad põnevad töötoad ja tegevused, kuulame-vaatame erinevaid esinejaid ning vahepeal saab süüa ka. Kaugema kandi noored toome bussidega kohale.

 

Töömalev toimub tänavu kolmes vahetuses:

I vahetus: 29.06-09.07.2021 (Saue vallas)

II vahetus: 09.08-19.08.2021 (Saue vallas)

III vahetus: 21.08-29.08.2021 (ööbimisega rühm Pivarootsis)

 

Enne, kui asud registreeruma…

… tuleb Sul valmis meisterdada motivatsiooni-projekt, kus kirjeldad enda tugevusi ja varasemat töökogemust. Selleks võib olla lühike video, plakat, luuletus või mõni muu põnev loominguline lahendus. Projekt tuleb kandideerimisankeeti üles laadida.

Sel aastal me eraldi tööintervjuusid läbi ei vii – see tähendab, et kui kandideerijaid on rohkem kui töökohti, siis valiku tegemisel lähtume just Sinu motivatsiooni-projektist.

Võta siis aega ja näe sellega vaeva – sellega tagad endale kindla koha meie noortemalevas.

Registreerumisel saad valida Sulle sobiva vahetuse ja ka piirkonna, millises Saue valla osas eelistad töötada. Anname oma parima, et kõikidele leida kodulähedane töökoht. Malevas tehtavad tööd on enamasti heakorra- ja abitööd, mis on lihtsad ja kõigile jõukohased. Töökohtadeks on valla allasutused (koolid lasteaiad) ja ettevõtted (poed, ilusalongid, lastehoiud jm).

Veel olulist infot

  • Malevlase tööpäeva pikkuseks on 4 tundi, millele lisandub pooletunnine lõunapaus (võta võileib kaasa või kui jõuad, käi kodus söömas);
  • Malevlase tunnitasu on 3,50, millele lisandub kasutamata puhkusepäevade hüvitis.

 

NB! Saue Noortekeskus jätab endale õiguse malevasuve 2021 korralduslikeks muudatusteks. Tulenevalt Vabariigi Valitsuse väljakuulutatud eriolukorrale Eesti riigis, juhindume valitsuse (sh ka Saue valla) korraldustest. Kõikidest planeeritavatest muudatustest anname infot sotsiaalmeedia vahendusel.

Lisaküsimused saada: info@sauenoortekeskus.ee

Kui oled nüüd valmis kandideerima, siis regamisankeedi leiad SIIT!

 

Leave a Reply