Tegevused

Saue Noortekeskuse plaanid märtsis

By veebruar 28, 2024 No Comments

Turniirid, õpitoad ja kevadised üritused oodates noorte aktiivset osalemist kõigis ettevõtmistes.

Saue Noortekeskuse Saue majas on fookus erinevatel võistlustel ja turniiridel. Esimene neist leiab aset 4. märtsil – “Rocket League Sideswipe”. Lisaks toimuvad 6. märtsil piljardi, 18. märtsil Wii ja 27. märtsil Robloxi turniirid. Võistlustest 11. märtsil discgolfi viskevõistlused, 12. märtsil rahvastepallivõistlus ning 19. märtsil teatevõistlus.
Õigekirja gurmaanidele on planeeritud 5. märtsil ülemaailmse õigekirjapäeva puhul mängida sõnade mängu ning 14. märtsil osaleda kirjandusklubi KÄGU: emakeelepäeva etteütlusel. 13. märtsil on teemaks une olulisus ning 22. märtsil vee tähtsusest meie elus. 25. märtsil töötuba “Elu täis erivajadusi”. 26.03 jäneste stiilipäev, seega otsi välja või valmista armas kostüüm ja osale karnevalis. Nobenäppudel valmivad 7. märtsil käsitöölilled ning 28.03 munakorvid. Filmiõhtud on planeeritud 1. ja 8. märtsile. 21. märtsil toimub Mehhiko toidu sõpradele Burrito- ja Taco kokandustund. 20. märtsil tähistatakse kevade saabumist grillpeoga.

Laagri Noortetoas toimuvad reedeti filmiõhtud. Näiteks 1. märtsil on kavas klassikaline film “Nukitsamees”. 4.03 lauamängude turniir ning päev hiljem, ehk 05.03 populaarne Just Dance võistlus ning parimatele on ka auhinnad. 11.03 kell 16.00-17.00 on kavas maalimistund ning järgmisel päeval punutakse käepaelu – hea kingitus endale ja sõpradele. 18.03 tähistatakse ülemaailmset taaskasutuspäeva ning valmib põnev meisterdus. 19.03 toimub selle hooaja esimene grillipidu. 21.03 Metsapäeva raames toimub Kahoot ning 25.03 ülemaailmse vahvlipäeva puhul valmivad loomulikult vahvlid! 27.03 õmmeldakse noortekasse uusi mõnusaid patju – hea võimalus saada sõbraks niidi ja nõelaga.

Laitse noored ootavad samuti kevadet ning planeeritud tegevustest toetavad seda ootamist 11. märtsil jalutamispäev, 18. märtsil kevade meisterdamine ning 20. märtsil kevade otsingud õue. Suure reede eelsel perioodil, ehk 26. märtsil, valmivad lihavõttejänesed ja päev hiljem, ehk 27. märtsil värvitakse mune. Teadaanne kokandussõpradele: 7. ja 19. märtsil on köök teie päralt – toimub kooskokkamine.

Riisipere Noortetoas on fookuses noorteka suurpuhastus – mida leiame kappidest ning mida nendest teha saab? Mida veel noortekasse võiks lisada? Kappe tuulutame 5.-6. märtsil. 7. märtsil valmistame kauneid siidisalle. 12.-13. märtsil tuunime raamaturiiulid isikupäraseks. 19. märtsil jagavad Stella Vanamölder ja Hiie Pent Erasmus+ kogemusi olles just saabunud Portugalist. 20. märtsil toimub vestluskohvik “Räägime”. Suure reede eel on plaanis meisterdada kaltsunukku ning 27. märtsil toimub põnev “muusikaline maalimine”. 28. märtsil saab osaleda õues toimuval munadepüha aaretejahil.

Turba Noortetoas on 11. märtsil väga oluline päev – just sel päeval on võimalus noortel oma ideid kavandada plaaniks ehk kirjutada NAF projekt (noorte omaalgatuste fond). 13. märtsil toimub rahatarkuse töötuba ning 22. märtsil saavad noored saadud teadmisi praktiseerida Cashy lauamängus. 21. märtsil toimub luuletuse kirjutamise töötuba.

Haiba noored alustavad märtsi väljasõiduga Skyparki. 8. märtsil toimub tüdrukute õhtu. 11. märtsil filmiõhtu ning 19. märtsil minnakse mõnusale metsatiirule. Jätkuvad pannkoogireeded ning päev enne suurt reedet, 28. märtsil, värvitakse mune.
Suur reede, ehk 29. märts, on Saue Noortekeskus ja noortetoad suletud.

Rohkem infot ja täpsustusi kuupäevade osas leiad meie sotsiaalmeediakanalitest: Facebookist, Instagramist ja kodulehelt: sauenoortekeskus.ee

Leave a Reply