Saue Noortekeskusel on rõõm näha, et ka sel aastal on noortemalevasse kandideerimine noorte hulgas jätkuvalt populaarne! See näitab, et esimese töökogemuse saamisel on noortemalevate roll väga suur. Malevasse kandideeris sel aastal 160 noort üle terve Saue valla ning mõned ka kaugematest omavalitsustest. Malevasse pääsemiseks pidid noored juba teist aastat järjest esitama meile motivatsiooniprojekti vabalt valitud meetodil.

Vastuse malevasse pääsemise osas saavad noored esmaspäeval, 9.mail.

Kus meie malevlased siis tööle asuvad? Meiega on juba praeguseks koostööd tegemas erinevad kauplused, lasteaiad, lastehoiud, Lastekaitse Liidu Õppe- ja Puhkekeskus, koolid, kirik, helitehnilisi teenuseid ja lahendusi pakkuv ettevõte, ilusalong, pakendifirma, õmblusettevõte jne.

Kui tunned, et ka Sinu organisatsioonis on ruumi paarile noorele hakkajale malevlasele, siis anna sellest julgelt teada info@sauenoortekeskus.ee – leiame ka Sulle tublid abilised 🙂

Malevas tehtavad tööd on peamiselt heakorra- ja haljastustööd, aga ei puudu ka administratiivne, tehniline, loodusressursside säästlikkusele rõhuv ning laotöö. Iga aastaga töökohtade valik aina suureneb ja selle üle on meil ainult hea meel!

Malevlased töötavad töölepingu alusel, mille sõlmib nendega Saue Noortekeskus. Töölepingute sõlmimine toimub 30. maist 10. juunini kell 14:00-19:00 vabalt valitud noortetoas noortejuhi juures – Sauel, Laagris, Riisiperes, Turbas, Laitses ja Haibas. Lepingu sõlmimisele eelneb kohustuslik osalemine tööohutuse veebiloengus, mis toimuvad 23. ja 25. mail kell 16:00. Täpsema info saadame malevlastele e-mailile.

Malevlase tööpäeva pikkus on 4 tundi, millele lisandub pooletunnine lõunapaus

(lõuna tuleb ise kaasa võtta või vahepeal koju sööma minna!).

Enamasti algab tööpäev kell 09:00, aga kokkuleppel töökohaga võib see veidi nihkuda.

Malevlase tunnitasu on sel suvel 3,86 eurot, millele lisandus kasutamata puhkusepäevade hüvitis.

Malev algab kõikide noorte jaoks 13.-14. augustil toimuva avalaagriga P.O.S.I.T.I.I.V.S.U.S. Ööbime telkides ning viime läbi palju põnevaid töötube.

Maleva vahetused:

Vallavahetus: 15.-26. augustil 2022

Välisvahetus: 21.-29. augustil 2022

 

Küsimuste korral pöörduge julgelt info@sauenoortekeskus.ee

 

Leave a Reply