Saue Valla avatud noortekeskused on suletud alates 13. märtsist. Seoses COVID-19 nakkusohuga ja tema leviku tõkestamisega on riigi korraldusel suletud kõik haridusasutuste hooned kaasaarvatud noortekeskused. Riigis on kehtestatud eriolukord ning sellest lähtuvalt anname endast parima, et naaseda tavapärase elu juurde tagasi.

Palume kõigil jälgida riigist tulenevaid korraldusi ja püsida kodus! Väljas käimise kord näeb ette kas üksi või perega ja kogunemised üle riigi on täna kategooriliselt keelatud. Teame ja tunneme, et kui me täna teeme ühiselt koostööd on meil kõigil homme koos toredam taas naaseda päris ellu!

Kui Sinul ja Su perel on tugevam tervis kui teistel ja viiruse ohtlikust teie majapidamises ei kardeta, siis pea siiski meeles, et ohutase on kõrge ja ilma enesele teadmata võid Sa nakkatada siiski naabriprouat või sõpra tänaval. Ja kui terviseriskid ei siiski ei kõneta, siis ole teadlik ümbritsevast. Paljud asutused on kinni täna, mis tõttu paljude vanemad ja võib-olla ka Sina oled jäänud tööta siin olukorras. Et üleelada kiiremini need rasked ajad tuleb meil üheskoos saada kontroll viiruseleviku üle. See võimaldab naasta tavapärasesse rutiini ja paljudel juhtudel tagasi töökohtadele, millest on meid kõrvaldatud.

Asjakohast informatsiooni kriisiolukorra ümber leiab veebilehelt kriis.ee. Vajadusel erinevaid abistavaid viiteid ja numbreid leiab veebilehelt teeviit.ee ning abi, tuge ja nõu kogukonna siseselt võib leida sauevald.ee kodulehelt.

Noortekeskuse tegemistega kursis olemiseks saab lugeda informatsiooni meie kodulehelt, Saue Noortekeskuse Facebookist ja Instagramist  ja suurtemate kuulutuste ja teadaannete puhul kindlasti ka Saue kogukonna äppist.

Püsige kodus, püsige terved ja hoidke oma ligimesi! Tänane kannatus on ainult homne õnn ja kui enam ei kannata, siis ära häbene küsida abi! Alates 20. aprillist oleme avanud Teile virtuaalse noorteka aadressil 8×8.vc/sauenk/veebinoortekas/, kuhu ootame kõiki meie noori, kes tahavad jagada ennast meiega.