Tegevused

Saue Noortekeskuse plaanid veebruaris

By jaanuar 26, 2024 No Comments

Veebruar on küll aasta kõige lühem kuu, kuid siiski äärmiselt sisukas. 13. veebruaril tähistavad kõik noortetoad vastlapäeva ning 14. veebruaril sõbrapäeva. Lisaks ootab 23. veebruaril ees legendaarne Öömatk, kus on oodata matkajaid üle kogu valla ja kaugemaltki. Ka vaheajad on täis erinevaid väljasõite ja tegemisi näiteks 28. veebruaril on oodata Saue Noortekeskusesse noori üle valla, sest külla saabub MERKUUR.

Lisaks eelmainitule on Saue noortel plaanis ka mitmeid teisi sündmusi. 6. veebruaril on kavas nutiturvalisuse töötuba. 7. veebruaril toimub pinksiturniir ja 12. veebruaril toimub ühisprojekt kaardimaja ehitamise näol. 20. veebruaril saab alguse fotojaht “Minu Eestimaa”. Vaheajal on plaanis külastada riigikogu ja presidendi kantseleid, oodatakse külla Merkuuri ning vaheaja lõpetab mõnus rabamatk Pääskülas.
Toimuvad lisaks filmi- ja vestlusõhtud, huviringid ning salvestub podcast Life Tips.

Laagri noortetoas on plaanis mitmeid erinevaid põnevaid loomingulisi tegevusi, näiteks draakoni joonistamine, hiinalaterna ja ehete meisterdamine. Lisaks toimub kolm filmiõhtut, näiteks 9. veebruaril linastub “Mulan”. Vastlapäeva tähistatakse Jõekääru pargis koostöös Laagri Seltsiga.

Haibas jätkuvad traditsioonilised saali- ja pannkoogipäevad, samuti vastlapäev ja sõbrapäev. 22. veebruaril oodatakse põnevat Kahooti teemal “Minu Eestimaa”. Kuu jooksul näidatakse Haibas ka põnevaid filme ning toimuvad mitmesugused meisterdamised.

Turba noortetoas, lisaks saali- ja filmipäevadele ning sõbra- ja vastlapäevatrallile, on 20. veebruaril kavas maalimine teemal “Minu õnnelik päev”. 23. veebruaril otsivad ka Turbakad matkasaapad välja ning Öömatk võib alata!

Riisiperes on plaan alustada veebruari Luuvalupäevaeelse joogaga. Jätkuvad kokandusring ja lugemisklubi. Kui vastlatrall ja sõbrapäev tähistatud on järgmisena planeeritud digipädevuse kahooti mis toimub 20. veebruaril. Kui Öömatk on edukalt läbitud, ongi käes oodatud vaheaeg.

Vaheajal on Riisipere ja Laitse noored üheskoos võtnud plaani kolm erinevat väljasõitu: 26. veebruaril uisutamine, 28. veebruaril osalemine Merkuuri töötoas, mis toimub Sauel, ning 29. veebruaril külastus Skyparki ja teaduskeskusesse.

Kuna sündmusi on palju ja mitmeid üle valla, tasub pilk peal hoida meie sotsiaalmeediakanalitel Instagramis, Facebookis ning meie kodulehel: sauenoortekeskus.ee.
Koostegemisteni ja Öömatkani!

Anita Aboltõn
Saue Noortekeskus

Leave a Reply