Tegevused

Saue Noortekeskuse plaanid aprillis

By märts 31, 2024 aprill 1st, 2024 No Comments

Noortekeskuse sünnipäev ning koolivaheaeg– kõik aprillis noortekeskuses

Aprillis on kavas mitmeid erinevaid tegevusi ning tulemas on eriline päev, nimelt 16. aprill, mil tähistame üheskoos noortekeskuse 26. sünnipäeva. Kuid asume asja juurde – mida põnevat ees ootamas on?
Saue noortel on põhjust samme noortekeskusesse seada küll ja veel. 1. aprill möödub naljatades. Lisaks toimuvad mitmed erinevad töötoad. Aktiivne noor Karon viib 3. aprillil läbi noorsootöö võimaluste töötoa.
Päev hiljem räägitakse vitamiinidest ning nädala lõpetab vahva noor Kirill, kes jagab kogemusi ja soovitusi, miks peaks kindlasti malevasse registreerima.
Teisel aprilli nädalal lähevad käiku pintslid, mängitakse Kahoot ning toimub kevadine õuekoristus. Toimeka nädala lõpetab mõnus filmiõhtu “Marslane”.
Sünnipäevanädal algab tõhusa õppimise nippide töötoaga, lisaks peetakse pidu ja korraldatakse Wii turniir. 18. aprillil saab kokku kirjandusklubi “Kägu”ning päev hiljem toimub tee- ja vestlusõhtu.
Vaheaja nädalal on kavas Maa päeva koolitus, Riigikogu külastus Ukraina noortega, avatud kokandus “Meeste toidud” ning külastatakse Laagri noori – sõites sinna jalgratastel!
Sauel on endiselt täies hoos savituba, käsitöö- ja kunstiringid, spordi- ja matkaring. Kuu lõpetavad spordiring, lauamängude ning nõidade päev. Aprillikuu jooksul ilmub ka Podcast Life Tipsi uus osa.
Laagri noortetoas on fookus kunstil ja loomingul. 1. ja 18. aprillil joonistatakse Disney tegelasi. 2. aprillil toimub põnev lilleseadete meisterdamise töötuba, 3. ja 11. aprillil toimub õuenoortekas.
8. aprillil joonistatakse linde ning päev hiljem õmmeldakse kevadisi peapaelu ja mütse.
Vaheajal on kavas tervisliku limonaadi valmistamine, rabamatk, õues joonistamine ning filmiõhtu. Kuu lõpetab kahepäevane fotojaht ning on võimalus printida oma kaks parimat fotot välja ja hääletatakse ka võitja, keda ootab auhind.
Haiba noored on planeerinud 1. aprilliks naljatamist. 4.-5. aprillil on kavas savitamine Savikojas. 8. aprillil toimub filmiõhtu ning päev hiljem avastusretk kodukohas. 11., 18. ja 25. aprillil meisterdatakse ning 12. aprillil on saalireede. Traditsiooniline pannkoogireede leiab aset 19. aprillil.
Vaheajal on kavas õuemängud, jüripäeva lõkkeõhtu ja grill ning õuenoortekas.

Turba noortetoas saab 3. aprillil meisterdada murupäid ning 10. aprillil istutada taimi. 15. aprillil on plaanis koos noortega praktiseerida kaasaegset kunsti. 16. aprillil sõidetakse üheskoos Sauele sünnipäevapeole. Lisaks on 17. aprillil töötuba “Eesmärkide poole”.
Laitse noortel on 1. aprill kavas naljakas kokkamine ja 3. aprillil lugemispäev. Aprilli teisel nädalal on tervise-teisipäev ja kokkamine. 15. aprillil keskendutakse emotsioonidele. 17. aprillil on kevadine suurkoristus ning sellele järgneb meisterdamise päev.
Vaheajal võetakse jälle üheskoos Riisipere noortega ette põnevaid koostegemisi, nagu matkamine, talu külastus ning väljasõit Nerfi töötuppa.
Omakeskis on Laitses vaheajal planeeritud veel filmiõhtu ja ööbimine.
Riisipere noortetoas algab aprill prügikõnni ja jäätise valmistamise õpitoaga. Aprilli teisel nädalal on kavas käevõrude, kehakoorijate ja henna töötoad. Sünnipäevanädalal on pidupäev Sauel. Lisaks 18. aprillil meisterdatakse järjehoidjaid.

Vaheajal on matk Laitses, väljasõit Nerfituppa ja öö noortekas – uksed avatakse kell 17 ja on avatud lausa kella 22-ni. Esmaspäeviti on kokandusringid ja reedeti lugemisklubi.
Selleks, et kõik põnev ikka meeles püsiks, jälgi meie sotsiaalmeediat: www.facebook.com/sauenoortekeskus ja lisa üritused aegsasti kuuplaani.

Leave a Reply