Hei,

minu nimi on Karl-Martin Jõgeva ja palun sinult hetkeks tähelepanu. 2014. aasta sügisel algas minu kooliaasta nagu iga teine – kuigi mul oli just lõppenud suvevaheaeg, siis tundsin, et olen juba esimese kuuga koolitöö rutiini langenud. Ühel hetkel pöördus minu poole mu klassivend uudisega, et Saue Noortekeskuses on üks uus huviring ja ma võiksin koos temaga seda uudistama minna. Hakkasime siis kahekesi pea iga päev peale kooli noortekas käima. Ühes väikeses hubases  laealuses toas toimuv ring, kuhu mind kaasa kutsuti kandis tol ajal nime “SNK DJ-Klubi”. Selles huviringis sai õppida päris DJ’ks. Kuidas pidudel muusikat mängida? Kuidas DJ pulti läbi ja lõhki tunda? Kuidas lahedat nägu teha, isegi kui midagi tuksi läheb? Lisaks mega lahedale hobile andis see huviring mulle enamat – see oli seltskond.

Oktoobrikuus soovin mina ise selle ringi taas käivitada. Mis kunagi oli minu jaoks paik stressi maandamiseks, tõeliselt lahedate inimestega tutvumiseks ja muusika nautimiseks, on uuesti tärkamas. Nagu mainitud, keskendub see huviring DJ-ala õpetamisele, viin seda läbi üks-ühele õppena mis garanteerib, et iga õpilane saab oma tempole vastava õpetuse ning ei pea kellestki maha jääma ega end teistega võrdlema. Kuna soovin, et selles huviringis oleks rõhk koosviibimisel ja koostegemisel, siis teeme ka igal nädalal koos chillimist, kas seltskonniti puldi taga uue õpitu jagamise ja arendamise, pühade tähistamise või filmiõhtute korraldamisega.

Kui tunned, et selline ring võib sulle või su lähedasele huvi pakkuda, siis on Saue Noortekeskuse koduleht järgmine koht kuhu piiluda https://www.sauenoortekeskus.ee/voimalused/#huviringid

Registreerimine kestab 30.septembrini ja võtame vastu kõik noored vanuses 13+.

Näeme stuudios

Leave a Reply